Kosovo futbolininkai pervažiavo Lietuvos rinktinę © lff.lt

Trečiadienį Lietuvos nacionalinė vyrų futbolo rinktinė sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes 2021 metais.

Valdo Urbono auklėtiniai išvykoje neturėjo jokių šansų prieš Kosovo rinktinę, kuriai nusileido net 0:4.

Rungtynės pradžioje vyravo ganėtinai lygus futbolas, tačiau 27-ąją minutę Arberis Zeneli be didesnio vargo įsiveržė į lietuvių baudos aikštelę ir išvedė šeimininkus į priekį.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje puikią progą išlyginti rezultatą turėjo Vykintas Slivka, tačiau Lietuvos rinktinės saugas nesugebėjo pataikyti į vartų plotą.

Antroje mačo dalyje Kosovo futbolininkai ėmė visiškai dominuoti, o šeimininkų pranašumą 63-ąją minutę puikiu smūgiu galva padvigubino Vedatas Muriqi.

71-ąją minutę grubia lietuvių klaida pasinaudojo dar vieną įvartį pelnęs A. Zeneli.

Tašką šiame mače 79-ąją minutę padėjo Besaras Halimi.

Priminsime, kad Lietuvos rinktinės dar laukia pasaulio čempionato atrankos rungtynės su šveicarais bei italais.