Draugiškos rungtynės: prancūzai mačo pabaigoje palaužė DKK futbolininkus © JumpStory nuotr.

Šis kovo mėnesio rinktinių langas daugumai rinktinių reiškia draugiškas rungtynes.

Vakar 1 iš 2 savo draugiškų rungtynių per šį langą sužaidė pasaulio čempionai prancūzai. Didier Deschampso auklėtiniai namuose 2:1 palaužė Dramblio Kaulo Kranto rinktinę.

Pirmajame kėlinyje pirmiejį į priekį įsiveržė DKK futbolininkai, kai tiksliai 19-ąją minutę smūgiavo „Arsenal“ puolėjas Pepe. Netrukus, po 3 minučių savo įvarčiu atsakė Olivier Giroud, kuris toliau artėja prie Thierry Henry rezultatyvumo rekordo „Les Blues“ rinktinėje.

Pergalę prancūzams tik pačiame rungtynių gale, per pridėtą laiką išplėšė „AS Monaco“ talentas Aurelienas Tchouameni.

Šiose rungtynėse pasaulio čempionų gretose debiutavo trys futbolininkai: Christopheris Nkunku, Williamas Saliba ir Jonathanas Claussas.

Latvija 1:1 Kuveitas

Norvegija 2:0 Slovakija

Lichtenšteinas 0:6 Žaliasis Kyšulys

Bosnija ir Hercegovina 0:1 Sakartvelas

Liuksemburgas 1:3 Šiaurės Airija