Draugiškose rungtynėse Brėmeno "Werder" sutriuškino "Chelsea"
Sekmadienį Brėmene vykusiose draugiškose rungtynėse vietos „Werder“ futbolininkai sausu rezultatu 3:0 nugalėjo Londono „Chelsea“.

Du iš trijų vokiečių įvarčių buvo įmušti nuo 11 metrų žymos.

20-ąją rungtynių minutę Johnas Terry baudos aikštelėje sužaidė ranka ir teisėjas skyrė baudinį, kurį realizavo Eljero Elia. 37-ąją minutę šeimininkų persvarą padvigubino Ludovičius Obraniakas, kuris galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Trečiasis įvartis į „Chelsea“ vartus krito jau per pridėtą laiką. Teisėjas nusprendė, kad Nathanas Ake sužaidė neleistinai, kai stabdė Nilsą Peterseną ir skyrė dar vieną baudinį, kurį realizavo Felixas Kroosas.

15min.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • Yabasta

😀D Kada jums Chelsea fanai daeis, kad Mauras yra paskutinis valkata?

• -3
  • aa

to LVG nu tu ir lenkas kaip ir kiti mu fanai po sezono verksit ir stumsit ant medžio LVG

čia buvo LVG skirta

Nieko, cia dar tik draugiskos. Bet kai prasides sezonas tai tikrai reiks pasistengt.

• +1
  • Cfc

Nesukit galvos del dzimuko!jis spuoguotas smaukalas kuris nevertas demesio! O kas liecia 3-0 tai kam idomu,juk draugiskos😃))))

• Vaidoshius

Kažkaip norėjau duot bybį kirst, kad Chel$ki ims EPL, bet po tokių rungtynių kažkaip verta dar pamąstyti 😀

• -3
  • Here we go again

Na ka pradekim. Tuoj suguzes Vaiduchai,Dzimukai ir UABfirmos. O dieve isgydik galvas sitiems lygoniams.

• +24
  • lalala

hahahaha ,taip ir reikia

• +2
  • Fea

Niekas dar neaišku čia su tom draugiškom tai nereikia per daug remtis jomis.

• +15
  • Dipsis_Champ4on_1894

Sunkiausias startas laukia City. Per pirmas penkerias varžybas žaidim su Liverpuliu, Arsenalu ir Chelsea. Traffordo Unaited eilinį kartą pasisekė, pirmi trys mačai iš šešių su promoted teams.