Draugiškose rungtynėse Ispanija įveikė Prancūziją © Eurofootball.lt
Trečiadienį Pasaulio stadionuose vyko tarptautinės draugiškos varžybos.

Bene įdomiausias susitikimas buvo žaidžiamas "Stade de France" stadione, kur savų žiūrovų palaikoma Prancūzijos nacionalinė rinktinė 2-0 pralaimėjo Ispanijos futbolininkams.

Svečiai įsiveržė į priekį 21 mačo minutę, kai po Andreso Iniestos perdavimo kamuolį į Hugo Lloriso ginamų vartų tinklą pasiuntė Davidas Villa.

Ispanų pergalę prieš Pasaulio vicečempionus užtikrino Sergio Ramoso tikslus smūgis pirmojo kėlinio pabaigoje.

Argentina minimaliu rezultatu 1-0 palaužė Vokietijos vienuolikę. Vienintelį susitikimo įvartį 45 minutę pelnė Madrido "Real" puolėjas Gonzalo Higuainas.

Kitose rungtynėse anglai įveikė egiptiečius, portugalai palaužė kinus, o Olandijos futbolininkai nugalėjo Jungtinių Amerikos Valstijų rinktinę.

Gruzija 2 - 1 Estija
45' [1 - 0] Levan Kobiashvili (iš 11 m. baudinio)
83' [1 - 1] Ats Purje
90' [2 - 1] David Siradze

45' iš aikštės pašalintas Raio Piiroja (Estija)

Angola 1 - 1 Latvija
45' [0 - 1] Girts Karlsons
76' [1 - 1] Job

Vengrija 1 - 1 Rusija
39' [1 - 0] Vilmos Vanczak
59' [1 - 1] Diniyar Bilyaletdinov

89' iš aikštės pašalintas Igor Denisov (Rusija)

Vokietija 0 - 1 Argentina
45' [0 - 1] Gonzalo Higuain

Italija 0 - 0 Kamerūnas

Olandija 2 - 1 JAV
39' [1 - 0] Dirk Kuyt
73' [2 - 0] Klaas Jan Huntelaar
88' [2 - 1] Carlos Bocanegra

Anglija 3 - 1 Egiptas
23' [0 - 1] Mohamed Zidan
57' [1 - 1] Peter Crouch
75' [2 - 1] Shaun Wright Phillips
80' [3 - 1] Peter Crouch

Prancūzija 0 - 2 Ispanija
21' [0 - 1] David Villa
45' [0 - 2] Sergio Ramos

Portugalija 2 - 0 Kinija
36' [1 - 0] Hugo Almeida
90' [2 - 0] Liedson

Armėnija 1 - 3 Baltarusija

Makedonija 2 - 1 Juodkalnija

Dramblio Kaulo Krantas 0 - 2 Pietų Korėja

Graikija 0 - 2 Senegalas

Kipras 0 - 0 Islandija

Slovakija 0 - 1 Norvegija

Bosnija ir Hercegovina 2 - 1 Gana