Draugiškose rungtynėse - M. Rashfordo rekordu pažymėtas įvartis ir čekų šou (VIDEO)

Penktadienį prasidėjo rinktinių kontrolinės rungtynės. 2016 metų Europos čempionatui besiruošiančios rinktinės išbandė jėgas su kitomis Senojo žemyno ir viena Australijos komanda.

Daugiausiai į akį krito rungtynės "Sunderland" klubo stadione, kur Anglijos rinktinės susigrūmė su Australija. Šiame susitikime debiutavo "Manchester United" vunderkindas. Marcuso Rashfordo debiutas pažymėtas rekordu ir šeimininkų pergale rezultatu 2-1.

18-metis susitikimą pradėjo startinėje sudėtyje ir jo debiutini įvarčio ilgai laukti neprireikė - 3-ą minutę anglas galingu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė šeimininkus į priekį. M. Rashfordas tapo jauniausiu įvarčiu pasižymėjusiu visų laikų Anglijos rinktinės žaidėju.

Antrojo kėlinio pradžioje pranašumą padidino Wayne'as Rooney, o 75-ąją Ericas Dieris įsispyrė į savus vartus ir susitikimas baigėsi rezultatu 2-1.

Anksčiau įvykusiame susitikime su Maltos rinktine pasismagino Čekija. Būsimi Europos čempionato dalyviai savo varžovus nušlavė rezultatu 6-0.

Dar kiti susitikimai baigėsi slovakų, kroatų ir Šiaurės Airijos pergalėmis, o Airija išsiskyrė lygiosiomis su Nyderlandais.

Anglija 2 - 1 Australija

Slovakija 3 - 1 Gruzija

Čekija 6 - 0 Malta

Kroatija 1 - 0 Moldova

Airija 1 - 1 Nyderlandai

Šiaurės Airija 3 - 0 Baltarusija