Draugiškose rungtynėse „Ventspils“ įveikė „Šiaulius“

Vasario 4 dieną futbolo klubas „Šiauliai" svečiavosi Ventspilyje, kur susitiko su praėjusių metų Latvijos čempionu „Ventspils" klubu. Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo latvių pergalę rezultatu 2:1 (1:0).

Abi komandos rungtynes pradėjo atsargiai, tiek viena, tiek kita komanda stengėsi kontroliuoti kamuolį, tačiau rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Pastarieji sugebėjo išnaudoti jau pirmą pavojingą progą rungtynėse, kai nesėkmingai atmušus gynėjui kamuolį, pastarasis atsidūrė tiesiai „Ventspils" puolėjui po kojomis.

Po praleisto įvarčio šiauliečiai ir toliau stengėsi kontroliuoti kamuolį, tačiau kažko pavojingesnio sukurti nepavyko, o šeimininkai vis dažniau kontratakavo bei pavojingai grasino „Šiaulių" vartams, tačiau patikimai rungtyniavo komandos vartininkas Povilas Valinčius. Pirmasis kėlinys baigėsi minimalia šeimininkų persvara.

Antrajame kėlinyje šiauliečiai žaidimą išlygino bei taip pat vis dažniau lankėsi prie latvių vartų. Viena iš atakų baigėsi kampiniu, po kurio „Šiauliai" įmušė išlyginamąjį įvartį. Po sumaišties baudos aikštelėje pirmasis prie kamuolio suskubo latvis Sergejs Kožans bei pasiuntė kamuolį į savo tautiečių vartus.

Neilgai trukus, „Ventspils" futbolininkai rezultatą dar kartą persvėrė savo naudai. Po puikaus perdavimo iš krašto Latvijos komandos puolėjui reikėjo tik nukreipti kamuolį į vartus.

Po praleisto įvarčio šiauliečiai perėmė iniciatyvą bei pavojingai atakavo varžovų vartus. Pavojingai baudos smūgį atliko Tadas Eliošius, po perdavimo iš krašto į vartus smūgiavo po keitimo pasirodęs Donatas Konikas, tačiau abu kartus šeimininkus gelbėjo skersinis.

Rungtynės baigėsi „Ventspils" komandos pergale - 2:1.

Startinė „Šiaulių" sudėtis: P. Valinčius, E. Pilypas, S. Kožans, V. Gašpuitis, A. Mika, S. Jurgilas, D. Šešplaukis, R. Radavičius, T. Eliošius, D. Medžiaušis, peržiūroje dalyvaujantis žaidėjas.