Draugiškų rungtynių cikle – Kolumbijos sprigtas Ispanijai, olandų sutriuškinti škotai ir Norvegijoje be įvarčio likęs E. Haalandas © AFP nuotr.

Paskutinę rinktinių pertrauką prieš Europos čempionatą tęsiasi draugiškų rungtynių ciklas.

Ispanija su Kolumbija draugiškas rungtynes žaidė Londone stadione. Kiek netikėtai 1:0 laimėjo gausiai palaikomi Pietų Amerikos atstovai.

Tautų lygos čempionai krito po gražaus „Crystal Palace“ gynėjo Danielio Munozo įvarčio.

Kitose rungtynėse Nyderlandai 4:0 sutriuškino Škotiją.

Škotai atrodė gyvybingi ir mačas nesiklostė vien į olandų pusę, bet antrajame kėlinyje išryškėjo Koemano auklėtinių pranašumas. Reijnderso, Wijnaldumo, Weghorsto ir Maleno įvarčiai lėmė skirtumą.

Norvegija namuose 1:2 nusileido Čekijai.

Pirmą įvartį pelnė norvegai – pasižymėjo perspektyvus „Manchester City“ puolėjas Oscaras Bobbas. Visgi Zima ir Barakas išplėšė pergalę svečiams iš Čekijos.

Erlingas Haalandas nepelnė įvarčio trečiose rungtynėse iš eilės.

Nigerija 2:1 Gana

Senegalas 3:0 Gabonas

Lichtenšteinas 0:4 Farerų salos

Vengrija 1:0 Turkija