Draugiškuose mačuose - sunki ispanų pergalė (3 VIDEO) © Eurofootball.lt
Pasaulio čempionate dalyvausiančios rinktinės tęsia pasiruošimą bei žaidžia draugiškus mačus.

Šeštadienio vakarą Europos čempionė Ispanija tik po dramatiškos kovos 3-2 palaužė Saudo Arabiją.

Ispanai netgi turėjo vytis varžovus po to, kai juos į priekį išvedė Osama Hawsawi, tačiau Davido Villos ir Xabi Alonso įvarčiai tarytum sustatė viską į savo vietas.

Tačiau Saudo Arabija nepasidavė ir 74 minutę po rikošeto kamuolys antrą kartą atsidūrė pajėgiausios Senojo žemyno komandos vartuose - 2-2.

Visgi Vicente Del Bosque auklėtiniams pavyko išvengti sensacijos - jau per teisėjo pridėtą laiką po kampinio galva pergalingą įvartį įmušė Bilbao "Athletic" puolėjas Fernando Llorente.

Priešpaskutiniame pasirengimo ciklo mače Vokietija įtikinamai 3-0 nugalėjo ne stipriausios sudėties Vengriją.

Vokiečių gretose taip pat nebuvo kelių pagrindinių futbolininkų, tarp kurių - kapitono Philippo Lahmo bei saugo Bastiano Schweinsteigerio, tačiau tai nesutrukdė švęsti pergalę Lukaso Podolski, Mario Gomezo bei Cacau įvarčių dėka.

Bene didžiausią sensaciją pateikė Naujoji Zelandija, 1-0 įveikusi stipriausios sudėties ambicingąją Serbiją. Vienintelį įvartį pirmajame kėlinyje įmušė Shane'as Smeltzas.

Po pralaimėjimo Čekijai atsitiesė JAV ekipa, 2-1 nugalėjusi Turkiją. Paskutinėje dvikovoje prieš išvykstant į Pietų Afriką amerikiečiai turėjo vytis varžovus, kurie pirmavo po Arda Turano įvarčio, bet Jozy Altidore bei Clintas Depsey atnešė pergalę.