D.Šėgžda: "Latvijos rinktinė yra stipresnė nei Estijos"

Praėjusį šeštadienį lygiosiomis (1:1) su Estija Baltijos taurės turnyrą pradėję Lietuvos jaunieji (U-21) futbolininkai šiandien Žiemgaloje išbandys jėgas su šeimininkais latviais.

Akistatoje su estais lietuviai pirmavo po trakiškio Donato Šėgždos įvarčio, kuris į jaunimo rinktinę yra pakviestas kartu su bendraklubiais Justinu Januševskiu ir Titu Vitukynu.

D.Šėgžda į aikštę žengė 36 minutę ir po kelių minučių, jei ne itin sėkmingas estų vartininko žaidimas, būtų Lietuvos komandą išvedęs į priekį.

Dar vieną galimybę jaunasis „Trakų“ talentas susikūrė antrojo kėlinio pradžioje. Tąsyk varžovų nebeišgelbėjo net vartininkas.

„Mūsų tikslas buvo laimėti rungtynes bei nepraleisti įvarčio. Deja, neįgyvendinome nei vieno, nei kito. Trenerio nurodymu turėjome estus pasitikti kuo aukščiau bei neleisti jiems užvaldyti situacijos.

Savo žaidimu irgi nesu pernelyg patenkintas – tikrai buvo ne viena situacija, kur per greitai priimdavau sprendimus, nors galėdavau sužaisti žymiai ramiau“, – prisiminimais dalinosi D.Šėgžda.

Saugas neabejoja, kad su latviais bus dar sunkiau. „Tikrai nebus lengvas pasivaikščiojimas, nes, mano nuomone, Latvijos rinktinė yra stipresnė nei Estijos. Kita vertus, mūsų tai negąsdina. Stengsimės atiduoti visas ir iškovoti pergalę. Kitoks rezultatas mūsų netenkins!“, – tikslus vardino „Trakų“ saugas.

Sužaidę šias rungtynes jaunieji lietuviai privalės sulaukti Estijos – Latvijos rungtynių rezultato ir tik tada sužinos, kurią vietą užėmė Baltijos taurės turnyre.