Du C. Palmerio įvarčiai per pridėtą laiką išplėšė „Chelsea“ pergalę prieš „Man Utd“ © AFP nuotr.

Ketvirtadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje įvyko tikras futbolo spektaklis.

Londono „Chelsea“ po itin dramatiškos kovos namuose rezultatu 4:3 palaužė „Manchester United“.

Jau 4-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Conoras Callagheris.

19-ąją minutę Cole'as Palmeris realizavo 11 metrų baudinį ir padvigubino „Chelsea“ pranašumą.

„Man Utd“ į rungtynes sugrįžo 34-ąją minutę, kai Moiseso Caicedo klaida pasinaudojęs Alejandro Garnacho sušvelnino svečių atsilikimą.

Dar po penkių minučių Bruno Fernandesas išlygino rezultatą.

67-ąją minutę A. Garnacho po nuostabaus Antony perdavimo išvedė „raudonuosius velnius“ į priekį.

Atrodė, kad svečiai iškovos dramatišką pergalę, tačiau 100-ąją minutę C. Palmeris realizavo dar vieną 11 metrų baudinį ir rezultatas tapo lygus – 3:3.

Maža to, dar po minutės tas pats C. Palmeris įkalė dar vieną vinį į „Man Utd“ karstą ir išplėšė savo komandai pergalę.

• nuoseklus

Atejau pasijuokt

• 24
  • Marlboro

Susitiko du fuksiorai. Vieniems sukrito daugiau fuksų, kitiems mažiau.

• 21
  • klountas traškis

nu ką dvikova dėl didžiausių sezono klounų vardo visiškai pateisino:)

• 20
  • Kasiuka

Ka as čia žiurejau Mu klounai nesugeba laimeti jau atrodi laimetu rungtyniu O siaip chelsea gali dziaugtis jei ne palmeris tai tiek pergaliu ši sezona neturetu

• 20
  • 12353

Itempta dvikova del konferencijos lygos vietu. Idomu kas sekantis MU treneris kitam sezone.

• 16
  • Deividas Simonis

Gražios rungtynės, sveikinimai Chelsea.

• 0
  • Blue blood

Apgailetinas chelsea klaidos, ir trenerio nemoksiskumas jokios ginybos ir blogi standartu zaidimas ( tik stebuklas isgelbejo

• 1
  • Joker

Geros rungtynės žiūrovams. Visada nesuprasiu, kam dėti santrauka be 2 paskutiniu ivarčių? Turbut tėvas vis nuvaro miegot