Du kartus pirmavusi U16 rinktinė minimaliu skirtumu pralaimėjo prancūzams © lff.lt

Lietuvos vaikinų U16 rinktinė Prancūzijoje sužaidė pirmąsias iš dviejų numatytų rungtynių su šios šalies bendraamžiais.

Pirmąjį susitikimą Andriaus Veličkos auklėtiniai varžovams pralaimėjo 2:3 (1:0). Antrasis susitikimas tarp komandų bus žaidžiamas penktadienį, jis Lietuvos laiku prasidės 12 valandą.

Trečiadienio rungtynėse lietuviai pirmieji mušė įvartį, kai pirmo kėlinio pradžioje pasižymėjo Grantas Emerhi. Per likusį laiką lietuviai sėkmingai gynėsi ir po pirmo kėlinio į rūbinę nusinešė vieno įvarčio persvarą.

Mūsiškiai po pertraukos ir toliau niekuo nenusileido varžovams ir sužaidus daugiau nei valandą išliko priekyje, visgi prancūzams tada pavyko rezultatą išlyginti.

Tačiau neilgam – po kelių minučių lietuvius į priekį dar kartą išvedė Dovas Grudzinskas.

Visgi prancūzai su tokia baigtimi sutikti linkę nebuvo, greitai rezultatą išlygino, o jau per pridėtą teisėjo laiką įmušė trečią įvartį ir taip pirmame susitikime iškovojo pergalę.

Draugiškos U16 vaikinų rinktinių rungtynės

Prancūzija – Lietuva 3:2 (0:1)

„Mini Plaine“ stadionas, „Clairefontaine“ nacionalinis futbolo centras; teisėjas – Aaronas Madore.

Įvarčiai: 70 min. Djylianas Nguessanas, 80 min. Ibrahimas Mbaye, 90+2 min. Rudy Matondo (Prancūzija); 13 min. Grant Emerhi, 75 min. Dovas Grudzinskas (Lietuva).

Įspėtas: 74 min. Sanahas Camara (Prancūzija).

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Kristupas Čepulis, Dovydas Balsys, Karim Ibrahim, Julius Plančiūnas, Dovas Grudzinskas, Adomas Buikus, Justas Rakauskas (63 min. Dominykas Taučas), Grant Emerhi (77 min. Kajus Mikoliūnas), Simas Grabauskas, Vakaris Bradūnas (63 min. Ignas Gelgota), Carmine Lukas Mennea (63 min. Rodion Piazenko).

Atsargoje: Tomas Jakaitis, Paulius Stankus, Lukas Pentiokinas, Norbert Diugevič.