Du nerealizuoti 11 metrų baudiniai nesutrukdė „Real“ pasiekti pergalės Ispanijoje © JumpStory nuotr.

Trečiadienį vykusiose rungtynėse Madrido „Real“ išvykoje rezultatu 3:1 palaužė „Osasunos“ vienuolikę.

Pirmasis įvartis krito 12 rungtynių minutę. Davidas Alaba pasiuntė atšokusį kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 1:0 Madrido ekipos naudai.

Tačiau svečiai persvara pasidžiaugė vos vieną minutę, kadangi Ante Budimiras pasinaudojo savo proga u- keletos akimirkų ir išlygino rezultatą.

„Osasunos“ ekipai pavyko išsiveržti į priekį įpusėjus pirmąjam kėliniui, tačiau pastarųjų įvartis buvo atšauktas dėl nuošalės.

45 minutę Carlo Ancelotti auklėtiniams pavyko išsiveržti į priekį. Šį kartą pasižymėjo Marco Asensio.

Antrame kėlinyje, „Real“ turėjo dvi auksines progas padvigubinti savo persvarą. 7 minučių bėgyje teisėjas skyrė du vienuolikos metrų baudinius į „Osasunos“ vartus. Visgi, abiejuose momentuose šeimininkų vartininkas Sergio Herrera sužaidė puikiai ir atlaikė Karimo Benzema smūgius.

Visgi „karališkajam“ klubui pavyko pelnyti trečiąjį savo įvartį šiame mače. 96 minutę lemiamą rungtynių įvartį pelnė Lucas Vasquezas.

Po šio susitikimo „Real“ ir toliau karaliauja Ispanijos čempionate. Carlo Ancelotti auklėtiniai artimiausius savo persekiotojus lenkia net 17 taškų.