Du puikūs įvarčiai nutraukė "Man Utd" lygiųjų seriją "Premier" lygoje (VIDEO)

19 valandą 30 minučių Lietuvos laiku "Goodison Park" stadione įvyko penktoji Anglijos "Premier" lygos 22-ojo turo kova.

Liverpulio "Everton" namuose susitiko su "Manchester United" ekipa. Nukraujavusi Jose Mourinho kariauna pagaliau grįžo į pergalių kelią - du puikūs įvarčiai antrajame kėlinyje atnešė pergalę rezultatu 2-0.

Pirmajame kėlinyje aikštėje vyko apylygė kova - abi komandos pernelyg daug progų neturėjo, tačiau bandė žaisti aštriai. Įvarčio pasiekti nei vieniems nepavyko, todėl visa kova persikėlė į kitas 45 minutes.

Jos buvo kur kas įdomesnės ir atnešusios pirmuosius įvarčius. "Irisai" solidžiai laikėsi gynyboje, tačiau 57-ąją minutę Anthony Martialio meistriškumas leido svečiams įgyti pranašumą - prancūzas po Paulio Pogba perdavimo pasiekė puikų įvartį už baudos aikštelės ribų.

"Everton" po praleisto įvarčio iškart bandė atsitiesti ir turėjo keletą pavojingų epizodų. Itin daug veiksmo vyko dešiniajame krašte, kur ypač aktyvus savo perdavimais buvo Masonas Holgate'as.

Vis dėlto Samo Allardyce'o treniruojama komanda savo šanso taip ir nesulaukė, o 81-ąją minutę galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo vienas patikimiausių "raudonųjų velnių" žaidėjų šiuo metu Jesse Lingardas, atlikęs fantastišką smūgį į varžovų vartus.

"Manchester United" nutraukė trijų nelaimėtų rungtynių seriją ir po pergalės sugrįžo į sau įprastą antrąją poziciją.

"Everton" 0 - 2 "Man Utd"
57' [0 - 1] A. Martial
81' [0 - 2] J. Lingard