"Duisburg" ir "Koln" iškrito iš Bundesligos © Eurofootball.lt
Trečiadienį Vokietijos futbolo pirmenybėse buvo sužaisti likę penki turo susitikimai, kurie ir užbaigė 32-ojo turo kovas. Po šio rezultatyvaus turo paaiškėjo dvi ekipos, po šio sezono turėsiančios atsisveikinti su Bundesliga – tai "Duisburg" bei "Koln" klubai. Tuo tarpu čempionato lyderiai "Bayern" trečiadienio mače iškovojo pergalę, atstatė penkių taškų pranašumą prieš "Hamburger" bei įgijo šansą užsitikrinti lygos nugalėtojų titulą jau kitame ture.

Solidžią "Bayern" persvarą iki čempionato pabaigos likus dviems turams lėmė Miuncheno ekipos pergalė namuose prieš "Stuttgart" rezultatu 3-1. Mačas šeimininkams prasidėjo nesėkmingai ir jau po šešių minučių jie buvo priversti vytis savo varžovus, kai po kampinio be priežiūros paliktas D.Ljuboja galva nuginklavo O.Kahną ir išvedė svečius į priekį. "Bayern" sugebėjo greitai atsigauti ir jau po penkių minučių gavęs perdavimą iš Lucio, rezultatą išlygino po ilgos traumos sugrįžęs R.Santa Cruzas, o prieš pat kėlinio pabaigą C.Pizarro pelnė savo vienuoliktą sezono įvartį bei išvedė "Bavarus" į priekį.

Antrajame kėlinyje nesužaidus nė minutės rezultatas tapo 3-1, o įvartį smūgiu iš maždaug 18 metrų pelnė B.Schweinsteigeris. Mačas taip ir baigėsi, "Bayern" šventė pergalę ir labai priartėjo prie dvidešimtojo Bundesligos čempionų titulo. Užsitikrinti nugalėtojų vardus "Bayern" gali jau ateinančio turo mače prieš "Kaiserslautern" ekipą.

Tačiau iškovoti pergalę lygos lyderiams tikrai nebus lengva, kadangi likus dviems turams "Kaiserslautern" futbolininkai dar nėra praradę vilčių išsilaikyti Bundesligoje. Šiame ture jie sužaidė 2-2 su "Eintracht" vienuolike ir priartėjo prie penkioliktoje vietoje esančio "Wolfsburg" klubo – šiuo metu komandas skiria du taškai.

Po trečiadienio susitikimų paaiškėjo, jog kitame sezone Bundesligoje nebematysime "Koln" ekipos. Teoriškai "Koln" futbolininkai dar gali susilyginti taškais su "Wolfsburg" ekipa, tačiau norint tai padaryti reikia laimėti likusius mačus bei tikėtis dviejų "Wolfsburg" ekipos pralaimėjimų. Kaip ten bebūtų, "Wolfsburg" pralaimėjimai atvertų duris į kitų metų Bundesligą "Kaiserslautern" ekipai, su kuria Wolfsburgo vyrai susikaus paskutiniame ture.

Po šio sezono Bundesligą priverstas palikti bus ir "Duisburg" klubas, kuris trečiadienį po rezultatyvios ir atkaklios kovos 3-5 nusileido "Werder" klubui, kuriam ši pergalė beveik garantavo trečiąją vietą, kuri suteikia teisę dalyvauti Čempionų lygos atrankoje.

Trečiadienio susitikimų statistika

"%c00001" 3 – 1 "%c00027"
6` [0 – 1] Danijel Ljuboja
11` [1 – 1] Roque Santa Cruz
44` [2 – 1] Claudio Pizarro
46` [3 – 1] Bastian Schweinsteiger

"%c00257" 2 – 2 "%c00014"
16` [0 – 1] Sebastian Reinert
50` [1 – 1] Benjamin Köhler
69` [2 – 1] Ioannis Amanatidis
83` [2 – 2] Marcel Ziemer

"%c00015" 3 – 1 "%c00210"
40` [1 – 0] Gerald Asamoah
50` [1 – 1] Marco Küntzel
80` [2 – 1] Sören Larsen
88` [3 – 1] Hamit Altintop

"%c00258" 3 – 5 "%c00016"
4` [0 – 1] Johan Micoud
16` [0 – 2] Johan Micoud
31` [0 – 3] Miroslav Klose
40` [1 – 3] Jung-Hwan Ahn
45` [2 – 3] Abdelaziz Ahanfouf
75` [2 – 4] Miroslav Klose
76` [3 – 4] Abdelaziz Ahanfouf
86` [3 – 5] Ivan Klasnic

"%c00011" 0 – 3 "%c00209"
5` [0 – 1] Michael Thurk
80` [0 – 2] Benjamin Auer
85` [0 – 3] Benjamin Auer