Dukart pirmavusi „Man Utd“ ekipa sužaidė lygiosiomis su „Leicester“ © AFP nuotr.

Antrąją Kalėdų dieną startavo 15-asis Anglijos „Premier“ lygos turas.

Pergalingų rungtynių serijos išvykose nepavyko pratęsti „Manchester United“ futbolininkams, kurie lygiosiomis 2:2 sužaidė su „Leicester“ ekipa.

Svečiai aktyviau pradėjo susitikimą ir jau pirmosiomis minutėmis puikų šansą išvesti savo komandą į priekį turėjo Marcusas Rashfordas, tačiau anglo galva smūgiuotas kamuolys lėkė virš vartų.

Vis tik M. Rashfordas savo įvartį pelnė 23-ąją minutę ir išvedė „raudonuosius velnius“ į priekį.

Svečiai persvara džiaugėsi mažiau nei 10 minučių – 31-ąją minutę rezultatą puikiu smūgiu išlygino Harvey Barnesas.

60-ąją minutę M. Rashfordas turėjo dar vieną nuostabią progą, tačiau išbėgęs į akistatą su varžovų vartininku Kasparu Schmeicheliu jo nuginkluoti nesugebėjo.

„Man Utd“ dar kartą į priekį išsiveržė 79-ąją minutę, kai nuostabaus perdavimo iš Edinsono Cavani sulaukęs Bruno Fernandesas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Vis tik svečiai ir vėl nesugebėjo išlaikyti įgyto pranašumo. 85-ąją minutę chaosu varžovų gynyboje pasinaudojęs Jamie Vardy išplėšė tašką „lapėms“.