"Dundee United" prisivijo Škotijos čempionato lyderius © Eurofootball.lt
Sekmadienį Škotijos čempionate buvo sužaisti likę du 11-ojo turo susitikimai. „Dundee United“ išplešė pergalę prieš „Rangers“, o „Aberdeen“ ir „Falkirk“ išsiskyrė taikiai.

Rungtynėse tarp „Dundee United“ ir „Rangers“ pirmieji pasižymėjo šeimininkai, kai Lee Wilkie 28 minutę iš kelių metrų nuginklavo svečių vartininką Allaną McRegorą.

Antrajame kelinyje Glazgo ekipos treneris išleido Nacho Novo, kuris labai pagyvino žaidimą. Jau po kelių minučių DeMarcusas Beasley sugebėjo uždirbti vienuolikos metrų baudinį. Prie kamuolio stojęs Danielis Cousinas nesudvejojo ir išlygino rezultatą.

Tačiau jau po kelių akimirkų, kitoje aikštės pusėje šeimininkų kapitonas Barry Robsonas realizavo dar vieną vienuolikos metrų baudinį ir išplešė pelnytą pergalę.

Kitame mače susitiko „Aberdeen“ ir „Falkirk“ ekipos. Prieš pat pertrauką šeimininkai sugebėjo įgyti pranašumą po Scotto Severino įvarčio nuo vienuolikos metrų žymos. Antrajame kelinyje „Falkirk“ futbolininkai nepalūžo ir 68 minutę Patrickas Creggas išlygino rezultatą puikiu smūgiu iš dvidešimties metrų.

Vėliau „Aberdeen“ žaidėjas Jackie McNamara turėjo puikią progą, tačiau jo iš arti galva smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia vartų. Rungtynės baigėsi taikiai rezultatu 1-1.

Sekmadienio 11 turo rungtynių rezultatai

„Dundee Utd“ 2 – 1 “Rangers”
28` [1 – 0] Lee Wilkie
51` [1 – 1] Daniel Cousin (11m.)
54` [2 – 1] Barry Robson (11m.)

“Aberdeen” 1 – 1 “Falkirk”
45` [1 – 0] Scott Severin (11m.)
68` [1 – 1] Patrick Cregg