Dvejos lygiosios "Premier" lygoje © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį sužaistos dvejos 14-ojo turo rungtynes. Intriguojantis derbis tarp dviejų Londono komandų - "West Ham United" ir "Tottenham" - baigėsi lygiosiomis 1-1, o "Fulham" ir "Blackburn" taip pat išsiskyrė taikiai, tik pelnė po du įvarčius..

Rungtynės prasidėjo karštligišku tempu, o iniciatyvą į savo rankas perėmė ir varžovų vartus užgulė svečiai, tačiau ankstyvą Jermaine'o Jenaso smūgį atrėmė vartininkas Robertas Greenas, o Aarono Lennono džiaugsmą pelnius įvartį numalšino šoninis arbitras, užfiksavęs nuošalę.

Visgi į priekį sužaidus dvidešimt minučių įsiveržė "plaktukai" - po Y.Kaboulo klaidos visiškai vienas paliktas varžovų vartininkui vilčių nepaliko puolėjas C.Cole'as.

Po šio epizodo "Tottenham" kiek sutriko ir "West Ham" dominavo aikštėje, bet rezultatas nepasikeitė iki antrojo kėlinio vidurio, kuomet po baudos smūgio kamuolio išmušti deramai nesugebėjo R.Greenas ir jį į tuščius vartus pasiuntė gynėjas M.Dawsonas.

Besibaigiant dvikovai "West Ham" turėjo bent tris puikias progas nuginkluoti Paulą Robinsoną, tačiau paskutinę minutę atrodė, jog tris taškus išplėš J.Defoe - po keitimo aikštėje pasirodęs puolėjas uždirbo 11 metrų baudinį, bet pats nesugebėjo jo realizuoti - smūgį atmušė vartininkas.

Kitame mače sostinės "Fulham" du kartus pirmavo prieš "Blackburn", tačiau svečiai sugebėjo išplėšti tašką.

Vangus pirmasis kėlinys išsiskyrė tik tuo, jog kelio traumą patyrė "Blackburn" ekipos žvaigždė Benni McCarthy - jau penkis įvarčius šį sezoną pelnęs puolėjas paliko aikštę po to, kai jį grubiai pargriovė varžovų gynėjas Dejanas Stefanovičius.

Tikrasis veiksmas prasidėjo antrajame kėlinyje sužaidus penkias minutes, kuomet Ryanas Nelsenas baudos aikštelėje pargriovė Diomansy Kamara ir teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį. Iniciatyvos jį realizuoti ėmėsi patyręs saugas Danny Murphy, o jo tikslaus žemo smūgio į dešinįjį vartų kampą vartininkui atmušti nepavyko.

Visgi jau po 6 minučių buvo atstatyta pusiausvyra - buvęs "Liverpool" gynėjas Stephenas Warnockas prasiveržė kairiuoju kraštu ir perdavė kamuolį B.McCarthy pakeitusiam Jasonui Robertsui, kuris galva pelnė pirmąjį įvartį "Premier" lygoje šį sezoną.

Tačiau tai buvo dar toli gražu ne pabaiga - 63-ąją minutę panašios atakos metu Simonas Daviesas pažeme skersavo kamuolį į baudos aikštelę, kur slysdamas jį į vartus nukreipė D.Kamara, bet visas jo pastangas mačui artėjant prie pabaigos nubraukė S.Warnockas, iš arti antrą kartą nuginklavęs Anti Niemi ir padėjęs savo komandai iškovoti lygiąsias.

Sekmadienio rezultatai:

Londono "%c00248" 1 - 1 Londono "%c00052"
20' [1 - 0] Carlton Cole
67' [1 - 1] Michael Dawson

90' Jermaine Defoe ("Tottenham") nerealizavo 11 metrų baudinio

Londono "%c00044" 2 - 2 "%c00056"
51' [1 - 0] Danny Murphy (iš 11 metrų baudinio)
57' [1 - 1] Brett Emerton
63' [2 - 1] Diomansy Kamara
80' [2 - 2] Stephen Warnock