Dviejų įvarčių deficitą panaikęs „Tottenham“ triumfavo Bornmute © Action Images via Reuters nuotr.

Londono „Tottenham“ sužaidė dramatiškas, tačiau sėkmingai pasibaigusias rungtynes išvykoje.

Antonio Conte auklėtiniai po įvarčio per pridėtą laiką 3:2 įveikė „Bournemouth“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje rungtynių šeimininkai įsiveržė į priekį po Kiefferio Moore'o įvarčio. Antrojo kėlinio pradžioje augalotas puolėjas rezultatą padvigubino.

57-ąją minutę rezultatą sušvelnino Ryanas Sessegnonas. Už 16 minučių „Tottenham“ gynėjui Benui Daviesui pavyko išlyginti rezultatą.

Galiausiai per pridėtą laiką lemiamą įvartį pelnė Rodrigo Bentancuras. Urugvajietis tiksliai smūgiavo po sumaišties baudos aikštelėje.

Po šios pergalės „Tottenham“ šiek tiek įtvirtino savo pozicijas pirmajame ketverte, kol vieni iš pagrindinių varžovų „Chelsea“ pralaimėjo išvykoje.