Dviejų įvarčių deficitą panaikinęs "Watford" tik per plauką liko nuo pergalės prieš "Arsenal"

Sekmadienį "Vicarage Road" stadione buvo sužaistos intriguojančios Anglijos "Premier" lygos 5-ojo turo rungtynės.

Dviejų įvarčių pranašumą po pirmojo kėlinio turėjęs Londono "Arsenal" klubas tik per plauką išvengė pralaimėjimo prieš "Watford". Trenerį pakeitusios "širšės" pasiekė lygiąsias 2:2.

Paskutinėje vietoje esanti "Watford" komanda praėjusią savaitę pakeitė trenerį, kuris, kaip rodės iš pradžių, turės susitaikyti su dar viena skaudžia pamoka.

Rungtynių startas "Arsenal" komandai buvo tiesiog idealus – 21-ąją minutę Pierre'as-Emerickas Aubameyangas išvedė svečius į priekį, o dar po 11 minučių gabonietis antruoju bandymu padidino pranašumą iki dviejų įvarčių.

Visgi nieko prarasti antrajame kėlinyje nebeturėjusi "Watford" komanda sulaukė pačių varžovų malonės. 53-ąją minutę krito viltį šiose rungtynėse įžiebęs įvartį, kai Sokratis, norėdamas perduoti kamuolį Matteo Guendouzi, jį atidavė į baudos aikštelę įkirtusiam Tomui Cleverley, kuriam tik tiksliu smūgiu beliko nuginkluoti Berndą Leno.

Kraujo skonį pajutusios "širšės" pradėjo dominuoti varžovų aikštės pusėje ir nuolatos kelti pavojų jų vartams.

79-ąją minutę "Arsenal" gynyboje vėl įvyko nesusipratimas – Davidas Luimzas baudos aikštelėje nugriovė varžovą ir į B. Leno vartus buvo mušamas 11 m. baudinys. Roberto Pereyros koja nesudrebėjo ir jis atstatė lygybė šioje dvikovoje.

Dviejų įvarčių pranašumą po vaikiškų klaidęs iššvaistęs "Arsenal" per pridėtą rungtynių laiką galėjo visai likti be taškų, kai Abdoulaye'as Doucoure'as pats surengė gražią ataką ir po komandos draugo perdavimo iš maždaug penkių metrų smūgiavo į vartus. "Arsenal" laimei, kamuolys skriejo tiesiai į B. Leno rankas.

"Arsenal" komanda be pergalės lieka jau trečias rungtynes iš eilės – pralaimėjimas ir dvi lygiosios. Jų sąskaitoje – aštuoni taškai.

"Watford" 2 - 2 "Arsenal"
21' [0 - 1] P. Aubameyang
32' [0 - 2] P. Aubameyang
53' [1 - 2] T. Cleverley
81' [2 - 2] R. Pereyra (11 m. baudinys)