Dviejų įvarčių deficitą panaikinusi "Napoli" susitvarkė su "Milan"

„Serie A“ antrajame ture šeštadienio vakarą „Napoli“ ir „AC Milan“ parūpino tikrą futbolo desertą.

Charakterį pademonstravusi ir po dviejų įvarčių nokdauno atsitiesusi „Napoli“ ekipa sugebėjo 3:2 palaužti „Milan“ futbolininkus ir įsirašyti tris taškus į savo sąskaitą.

Milano futbolininkai į priekį išsiveržė jau 15-ąją minutę kai Davidą Ospiną nuginklavo Giacomo Bonaventura.

Negana to, antrąjį kėlinį ir vėl geriau pradėjo svečiai iš madų sostinės. Tada „Milan“ ekipos persvarą padvigubinti sugebėjo Davide‘as Calabria.

Vis dėlto „Milan“ ekipa ilgai turima dviejų įvarčių persvara džiaugtis negalėjo. 53-ąją minutę savąjį žodį tarė Piotras Zielinski, kuris ir pradėjo „Napoli“ pakilimą iš pelenų.

Tas pats P. Zielinski po 14 minučių pelnė antrąjį savo įvartį ir sugebėjo išlyginti rezultatą.

Nors jau atrodė, kad komandoms gali tekti pasidalinti po vieną tašką, „Napoli“ dar nesiruošė su tuo taikstytis.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Driesas Mertensas išnaudojo puikų Allano perdavimą ir nieko netrukdomas pelnė pergalingą įvartį.

Praėjusią savaitę „Napoli“ taip pat iškovojo tris taškus, nors vienu rungtynių metu atsiliko. Tiesa, tada Italijos vicečempionai turėjo tik vieno įvarčio deficitą prieš „Lazio“.

„Napoli“ 3:2 „AC Milan“
15‘ [0-1] G. Bonaventura
49‘ [0-2] D. Calbria
53‘ [1-2] P. Zielinski
67‘ [2-2] P. Zielinski
80‘ [3-2] D. Mertens