Dviejų įvarčių persvarą iššvaisčiusi „Atalanta“ neįveikė „Udinese“ ekipos © REUTERS nuotr.

Sekmadienio vakarą susitiko dvi dėl aukščiausių vietų „Serie A“ lenktyniaujančios komandos.

„Udinese“ panaikino dviejų įvarčių deficitą ir namuose rezultatu 2:2 sužaidė su „Atalanta“ vienuolike.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 36 minutę. Po Luiso Murielio perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė svečių puolėjas Adamola Lookmanas.

Antrame kėlinyje „Atalanta“ padvigubino savo pranašumą. 56 minutę Luisas Murielis realizavo 11 metrų baudinį ir rezultatas tapo 2:0.

Tačiau, „Udinese“ nenuleido rankų ir 67 minutę sušvelnino atsilikimą. Baudos smūgį puikiai išpildė Gerardas Deulofeu.

Vos už 9 minučių rezultatas tapo lygus. Po Roberto Peteyra‘os perdavimo iš krašto puikiu smūgiu galva oponentų vartininką nuginklavo Nehuenas Perezas.

Po šių rungtynių „Atalanta“ bent kuriam laikui kyla į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją, tašku lenkdama laipteliu žemiau esančius „Napoli“ futbolininkus, kurie yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau. Tuo tarpu, „Udinese“ užima trečiąją poziciją, nuo pirmosios atsilikdama taip pat vienu tašku.