Dviejų įvarčių persvarą iššvaisčiusi "Marseille" prarado taškus (VIDEO)

„Ligue 1“ pirmenybėse dėl vietos Čempionų lygoje kovojanti „Marseille“ ekipa prarado itin svarbius taškus. Ketvirtoje vietoje žengianti „Marseille“ komanda 3:3 sužaidė su „Guingamp“.

Dabar „Marseille“ futbolininkai išsilygino taškais su trečioje vietoje esančia „Monaco“ ekipa, tačiau yra sužaidusi vienomis rungtynėmis daugiau, o ir įvarčių skirtumas yra prastesnis negu praėjusio sezono čempionų.

„Marseille“ ekipa jau 14-ąją minutę turėjo dviejų įvarčių persvarą kai pasižymėjo Valere‘as Germainas ir Florianas Thauvinas.

Vis dėlto po pertraukos „Guingamp“ sugebėjo išlyginti rezultatą, kai du įvarčius įmušė Clementas Grenieris.

Negana to, „Marseille“ futbolininkas Steve‘as Mandanda 66-ąją minutę užsidirbo raudoną kortelę, o 70-ąją minutę Jimmy Briandas 11m baudiniu išvedė „Guingamp“ į priekį 3:2.

Vis dėlto 81-ąją minutę antrą įvartį įmušė F. Thauvinas, kuris leido „Marseille“ ekipai iškovoti tašką.

„Guingamp“ 3:3 „Marseille“
2‘ [0-1] V. Germain
14‘ [0-2] F. Thauvinas
42‘ [1-2] C. Grenier
52‘ [2-2] C. Grenier (11m baudinys)
70‘ [3-2] J. Brand (11m baudinys)
81‘ [3-3] F. Thauvin