Dviem raudonom kortelėm pažymėtame mače „Atletico“ įveikė „Elche“ ekipą © AFP nuotr.

Ketvirtadienio vakarą vykusiose „La Liga“ rungtynėse Madrido „Atletico“ namuose rezultatu 2:0 įveikė „Elche“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje šeimininkai turėjo ne vieną progą pasižymėti, tačiau kamuolio į vartus pasiūsti nepavyko. Svečiams žaidimą klijuoti sekėsi sunkiai, o reikalus dar labiau apkartino tai, kad „Elche“ ekipos vidurio gynėjui 45+1 minutę buvo parodyta raudona kortelė.

Antrame kėlinyje „Atletico“ taip pat liko žaisti dešimtyje, po to, kai 53 minutę antra geltona kortelė buvo parodyta „matrasinių“ gynėjui Mario Hermoso.

Tačiau, tai nesutrugdė Diego Simeones auklėtiniams 56 minutę pelnyti pirmąjį mačo įvartį. Po Antoine'o Griezmanno perdavimo pasižymėjo Joao Felixas.

Šeimininkai padvigubino savo persvarą 74 minutę. Šį kartą oponentų vartininką nuginklavo Alvaro Morata.

Po šių rungtynių „Atletico“ kyla į trečią turnyrinės lentelės poziciją. Tuo tarpu, „Elche“ ir toliau guli čempionato dugne per 15 susitikimų surinkusi vos 4 taškus.