Dž. Bartkus: „Treneriai pakeitė taktiką Turkijoje“ © JumpStory nuotr.

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė antradienio vakarą užbaigė UEFA tautų lygos rungtynių maratoną. Paskutiniame jo mače lietuviai išvykoje 0:2 nusileido Turkijos nacionalinei komandai.

Rinktinės vartininkas Džiugas Bartkus, ne kartą gelbėjęs lietuvius sunkiose situacijose, taip pat džiaugėsi tuo, kaip jo komanda aikštėje atrodė fiziškai.

„Buvo labai sunkios rungtynės, žinojome, kad taip bus, kad pradėsime nuo gynybos. Treneriai pakeitė taktiką, žaidėme penkiais gynėjais, buvome pasiruošę laukti, išlaukti savo galimybių, kompaktiškai gintis. Kuo ilgiau turkai mums neįmušė, tuo mums buvo daugiau galimybių.

Tik likus penkioms valandoms iki rungtynių atvykome į Turkiją, tas nežmoniškas karštis... Tai tikrai buvo iššūkis, bet tai, kaip sukovojome prieš tokią komandą, yra tikrai šaunu. Taip pat noriu padėkoti tiems iš Lietuvos atvažiavusiems fanams, šiuo ne pačiu lengviausiu futbolo bendruomenei metu yra, kas palaiko, iki galo eina su mumis, tikrai ačiū už tą palaikymą“, – sirgaliams dėkojo vartų sargas.

Vieną iš įvarčių jis praleido nuo 11 metrų žymos, o dvikovos pabaigoje šeimininkai turėjo dar vieną tokią progą, tačiau tada vartininkas sužaidė užtikrintai ir baudinį atmušė.

„Prieš tai buvo baudinys, nepavyko. Prieš kiekvienus baudinius su treneriu ruošiamės, analizuojame. Kaip išanalizavome, taip ir gavosi, gerai, kad pavyko atmušti ir apsiginti nuo to antro smūgio“, – dėstė rinktinės futbolininkas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos