„Džiugas“ įveikė beviltišką Jonavos klubą © JumpStory nuotr.

„Optibet A lygoje“ sekmadienį vyko 17-ojo turo varžybos. Telšių „Džiugas“ namuose įveikė „Jonavą“ 2:0 (1:0) ir nutraukė aštuonių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją .

Žemaičiai nuo rungtynių pradžios aktyviai vystė atakas prie varžovų vartų, o 18 minutę susikūrė pirmą labai gerą galimybę. Yudai Koike atsidūrė vienas prieš vartininką Martyną Matuzą, bet pastarasis išgelbėjo savo vartus atremdamas smūgį.

„Džiugo“ iniciatyvumas pavirto į rezultatą 30 minutę. Po gražios kombinacijos su Maksimu Pyrogovu baudos aikštelėje Dovydas Virkšas surado kamuoliui vietą vartų tinkle. Tai buvo antrasis saugo įvartis šiame sezone.

„Jonava“ taip pat bandė ieškoti kelių link varžovų vartų. Šeimininkų vartininko Vincento Šarkausko budrumas buvo patikrintas kelis kartus, bet rezultatas išliko nepakitęs.

Po pertraukos „džiugiečiai“ turėjo kokybinę persvarą aikštėje ir nuolat kėlė problemas svečių gynybos linijai. Kamuolys kelis kartus buvo įkritęs į „Jonavos“ vartus, bet teisėjas fiksavo nuošalę arba pražangą prieš M. Matuzą.

73 minutę buvo skirtas 11 m. baudos smūgis į „Jonavos“ vartus po to, kai Nahuelis Machado nugriovė Luką Ankudinovą. Baudinį sėkmingai realizavo Periclesas, pasiuntęs kamuolį į kairįjį vartų kampą. Tai įtvirtino Joao Prateso auklėtinių pergalę.

Aštuonių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją nutraukęs „Džiugas“ (12 tšk.) rikiuojasi devintas. „Jonava“ (1 tšk.) išlieka lentelės dugne.

Šios rungtynės buvo paskutinės „Džiugo“ kapitonui Andriui Lipskiui, kuris klube nuo 2015 metų sužaidė daugiau nei 200 rungtynių.