„Džiugas“ kapituliavo prieš „Sūduvą“ © V. Kuralaviciaus nuotr.

Sekmadienio rungtynių maratonas tęsėsi „Optibet A lygos“ 7-ojo turo dvikova Telšiuose, kur vietos komanda patyrė pralaimėjimą.

Marijampolės „Sūduva“ mačo pradžioje įmušė 2 greitus įvarčius, o rezultatas 2:0 (2:0) išliko nepakitęs iki pat finalinio teisėjo švilpuko.

Rungtynes puikiai pradėjusi „Sūduva“ varžovus į gilų nokautą pasiuntė jau pirmomis minutėmis: 6-ąją minutę po įžaisto kampinio įvartį smūgiu iš už baudos aikštelės pelnė Oleksijus Zbunis, o vos po poros minučių dar vieną įvartį iš to pačio aikštės kampo pelnė Levanas Mačarašvilis.

Marijampoliečiai po įmuštų įvarčių atsitraukė kiek žemiau, savo ruožtu, Telšių „Džiugo“ futbolininkai turėjo kelis standartus, kurių progomis nepavertė. Vėliau Motiejaus Burbos puikus smūgis iš toli privertė dirbti Giedrių Zenkevičių.

Marijampoliečiai kamuolį kontroliavo didžiąją pirmojo kėlinio dalį. Jam einant į pabaigą Aivaras Emsis smūgiavo galva, tačiau kamuolys skriejo į vartų konstrukciją.

53 minutę aktyviai žaidžiantis M. Burba turėjo galimybę įmušti įvartį ir sušvelninti rezultatą, tačiau to padaryti nepavyko – komandą išgelbėjo G. Zenkevičius.

„Sūduva“ 74-ąją minutę galėjo prisižaisti po to, kai pastarųjų vartininkas kamuolį atidavė „Džiugo“ futbolininkui, marijampoliečių laimei, smūgis nebuvo itin geras.

83 minutę „Džiugas“ patikrino vartų konstrukcijos tvarumą, o kamuolys į vartų tinklą ir vėl neįkrito. Atakas ir toliau konstravę telšiškiai įvarčio taip ir nepelnė.

Po 7 turų Marijampolės ekipa turi 9 taškus, o tai jiems leido prisivyti aukštesnėse pozicijose esančias komandas. Tuo tarpu „Džiugas“ patyrė antrąją nesėkmę iš eilės bei nukrito į paskutiniąją „Optibet A lygos“ poziciją.