„Džiugas“ sukirto rankomis su trimis naujokais © alyga.lt nuotr.

Jau šeštadienį startuojančioje „TOPsport A lygoje“ Telšiuose išvysime gana įdomų legionierių iš Slovėnijos.

31-erių Dejanas Trajkovskis – kairiojo krašto gynėjas, kuris jau yra atvykęs ir sudalyvavo kontrolinėse rungtynėse.

Futbolininkas su įdomia karjera: keturis kartus Slovėnijos čempionas ir po sykį Slovėnijos bei Slovakijos taurės laimėtojas ir Bosnijos ir Hercegovinos čempionas.

Patirties bagažas nemažas, verta paminėti, jog šis futbolininkas žaidė Nyderlandų aukščiausioje lygoje „Twente“ klube, kur jėgas teko išbandyti su tokiomis ekipomis kaip  Amsterdamo „Ajax“.

Tiesa, futbolininkas kurį laiką nežaidė, tad štabas intensyviai dirba, kad žaidėjas grįžtų į formą ir galėtų varžytis pilnu pajėgumu.

***

Į Telšius atvyksta latvis Ivanas Baturinas. Ivanas didžiąją savo karjeros dalį vartus gynė Latvijos aukščiausioje lygoje, bet teko įgyti patirties Vokietijoje ir Estijoje.

Tikimės, jog geri vartininko įgūdžiai ir treniruotėse diegiamas žemaitiškas kovingumas bus gera kombinacija ir vartininkas padės mums sunkiuose momentuose.

***

„TOPsport A lygos“ ragavęs 26 metų Leifas Estevezas papildė Telšių „Džiugo“ gretas ir stiprina saugų grandį.

Vokietijos pilietybę turintis futbolininkas pernai atstovavo Kauno rajono „Hegelmann“ komandai. „TOPsport A lygoje“ sužaidė 342 minutes, atliko du rezultatyvius perdavimus ir įmušė įvartį.

Žaidėjas, turintis tikrai smagią dešinę koją, pasižymi gera technika su kamuoliu ir matome, jog gavęs daugiau žaidybinio laiko gali atskleisti savo potencialą ir padėti mums greitose tranzicijose, atakoje.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB