„Džiugas“ susitvarkė su beviltiškiausia A lygos komanda © alyga.lt nuotr.

„Optibet A lygoje“ labai svarbią pergalę į savo sąskaitą įsirašė laipteliu aukščiau siekiantis pakilti Telšių „Džiugas“.

Joao Prateso treniruojama komanda 31-ojo turo mače išvykoje 1:0 (1:0) nugalėjo „Jonavos“ futbolininkus.

Rungtynes kiek aktyviau pradėjo šeimininkai, kurių gretose išsiskyrė aktyviai rungtyniavęs Vadymas Maščenka – sykį puolėjo iš Ukrainos galva smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai greta virpsto.

„Džiugas“ vis dažniau pradėjo lankytis jonaviečių aikštės pusėje ir 21-ąją minutę išsiveržė į priekį. Maksymas Pyrogovas atliko perdavimą Oleksijui Zbunui, šis baudos aikštelėje suklaidino varžovą bei nepriekaištingai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

Tiesa, „Jonavos“ futbolininkai nosių nenuleido ir siekė atstatyti pusiausvyrą. Jegoras Glušačius atliko tris tolimus smūgius, iš kurių vienas sudrebino virpstą, be to, puikaus šanso neišnaudojo Juanas Jorrinas – jam nepavyko perkelti kamuolio per vartininką.

Antrojo kėlinio pradžioje vos netyčia kamuolio į savo vartus nenukreipė Artūras Rocys, kitoje aikštės pusėje – po keitimo pasirodžiusio Lucaso Martorellio smūgį galva atrėmė Vincentas Šarkauskas.

Deja, dvikovos pabaigoje V. Šarkauskas nesėkmingai nusileido ant žemės ir patyrė traumą, jį pakeitė Marius Paukštė.

„Džiugas“ su 22 taškais priartėjo iki 3 taškų prie Gargždų „Bangos“, o 3 taškus turinti „Jonava“ sužinojo, kad čempionatą baigs 10-oje vietoje.