„Džiugas“ sužaidė lygiosiomis su čempionų titulą ginančiu „Panevėžiu“ © alyga.lt nuotr.

Antrose 1-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynėse Telšių „Džiugas“ savo sirgalių akivaizdoje metė išbandymą svečiams iš Panevėžio. Visgi, po 90 minučių komandos nugalėtojo neišsiaiškino – susitikimas baigėsi rezultatu 0:0.

Dvikovos pradžioje pavojingai galva smūgiavo Linas Klimavičius, sužaidus kiek mažiau nei 20 minučių, bandymu šalia vartų atsakė Leifas Estevezas. Tiesa, likusią kėlinio dalį Marius Paukštė turėjo paprakaituoti bei atremti tiek varžovų smūgį galva, tiek smūgį iš toli.

Antrąją pusę telšiškiai pradėjo pirmuoju smūgiu į vartų plotą – pažeme smūgiavo Christianas Bella. 58-ąją minutę su kamuoliu buvęs Ch. Bella jį perdavė Davidui Brazao, pastarojo šūvis tikslo nepasiekė. Vos už kelių momentų pasižymėti dar kartą bandė Ch. Bella, tačiau su situacija užtikrintai tvarkėsi Vytautas Černiauskas.

Sužaidus kiek daugiau nei valandą, „Panevėžio“ puolėjas Nika Kačarava buvo atsidūręs prieš varžovų vartus, tačiau savosios progos jis neišnaudojo. 77-ąją minutę Nojus Lukšys efektingais veiksmais prasiveržė pro varžovų gynybą, bet smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.

Prie Marijampolės „Sūduvos“ ir FA „Šiauliai“ prisijungė bei po pirmąjį tašką į savo sąskaitą „TOPsport A lygoje“ įsirašė ir „Panevėžys“ bei „Džiugas“.

• jjjjj

panevezys kolkas bedantis puolime ir su tranvestits nieko neimuse, nereikejo isleist zaaideju tu kur pernai vare