E. Bauza atskleidė, kaip įtikino L. Messi grįžti į rinktinę

Argentinos rinktinės treneris Edgardo Bauza šiandien atskleidė, ką jis pasakė pokalbyje su Lioneliu Messi, po kurio jis apsisprendė grįžti į savo šalies rinktinę.

Messi iš rinktinės buvo pasitraukęs po Argentinos nesėkmės prieš Čilę „Copa America Centanario“ turnyre, tačiau šio mėnesio pradžioje argentinietis paskelbė apie pakeistus planus ir sugrįžimą į rinktinę. Pats žaidėjas teigė, kad prie to prisidėjo ir pokalbis su Bauza, o šis bendraudamas su La Nacion atskleidė, ką pasakė puolėjui jų pokalbyje.

„Aš pas Messi vykau ne jį įtikinti, o pakalbėti apie futbolą. Mes beveik dvi valandas kalbėjomės apie futbolą ir galiausiai pasakiau, jog jį įtrauksiu į savo kviečiamų žaidėjų sąrašą. Pasakiau jam, kad Argentinoje yra 100 idiotų, kurie kalba ir kritikuoja, tačiau žmonės nori labai daug ir jei jis kreips dėmesį į to 100 idiotų nuomonę, jis išprotės.

Vėliau jis oficialiu pranešimu paskelbė apie savo apsisprendimą, kurį aš priėmiau labai natūraliai – tai pasako apie jo norą būti rinktinėje ir su ja kažką laimėti. Geriausio pasaulio futbolininko turėjimas sudėtyje negarantuoja tau pergalių, tačiau tai garantuoja dideles problemas varžovams. Mums reikia dar labiau išnaudoti Messi. Aš jį įsivaiduoju dvejose ar trejose pozicijose. Apie tai aš jau kalbėjau su juo, tačiau viską pamatysime kiek vėliau. Tai priklausys nuo komandos, kurią mes turėsime.

Jam sukeliamas spaudimas vien dėl to, kas jis yra. Ir jis tai žino. Mes visi žinome, kad kai kamuolys būna pas jį, jis gali sukurti kažką, kas pakeistų rungtynes. Tačiau visa mūsų komanda turės jam padėti“, - kalbėjo Bauza.

Kitas atrankos į Pasaulio čempionatą rungtynes Argentina žais rugsėjo 2 dieną namuose su po 6 turų pirmaujančia Urugvajaus rinktine. Sužaidus 6 mačus Argentina Pietų Amerikos atrankos zonos turnyre užima trečią poziciją, kuri garantuotų vietą 2018 metų Pasaulio čempionate.