E. Cavani šią vasarą nepaliks PSG ekipos

Nuo 2013 metų Paryžiaus "Saint-Germain" ekipoje rungtyniaujančiam Edinsonui Cavani artėjantis sezonas gali būti paskutinis Prancūzijos čempionų gretose.

32-ejų urugvajiečio kontraktas baigs galioti kitą vasarą, o pats futbolininkas yra pasiruošęs likti PSG gretose iki jo pabaigos, nors puolėjo paslaugomis domėjosi ir keletas kitų klubų.

"Apie tai jau kalbėjau praėjusio sezono metu. Pažadėjau ne tik fanams, bet ir sau, kad noriu PSG gretose likti bent iki tol, kol baigsis dabartinis mano kontraktas.

Galbūt, po to mano sprendimas bus sugrįžti į urugvajų, bet aš pažadėjau sau likti Paryžiuje iki sutarties termino pabaigos. Esu dėl to užtikrintas. Žinoma, futbole nebūtinai viskas priklauso nuo tavęs. Reikia atsižvelgti tiek į klubo, tiek į fanų lūkesčius", - bendraudamas su "Le Parisien" sakė E. Cavani.

Urugvajaus rinktinės futbolininkas taip pat atskleidė, kad su klubo vadovais derybos dėl naujos sutarties kol kas nevyko.

"Jei atvirai, šiuo metu apie tai net negalvoju. Kol kas su klubo atstovais apie tai nekalbėjome.

PSG išgyveno gana sunkų periodą praėjusio sezono pabaigoje, bet dabar viskas po truputį tvarkosi. Galbūt, po viso to galėsime aptarti tokią galimybę", - pridėjo E. Cavani.

Puolėjas praėjusį sezoną PSG gretose sužaidė 33 rungtynes, per kurias pelnė 23 įvarčius bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Straipsnio įvertinimas: 5 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos