E. Girdvainio karjera krypsta į trečią Vokietijos lygą © zalgiris.lt nuotr.

Artėjančiame 2024 m. sezone „Kauno Žalgirio“ klube nerungtyniaus gynėjas Edvinas Girdvainis.

Pasibaigus kontraktui, Kaune puikiai užsirekomendavęs Lietuvos rinktinės gynėjas nusprendė vėl išbandyti legionieriaus karjerą ir kelsis į Vokietiją.

Šiuo metu Vokietijoje esančiam futbolininkui liko atlikti medicininę patikrą ir uždėti parašą ant sutarties su trečioje Vokietijos lygoje rungtyniaujančiu „Sandhausen“ klubu.

„Nei kiek nesigailiu, kad 2021-aisiais vietoje Vilniaus „Žalgirio“ pasirinkau „Kauno Žalgirį“. Pirmas pusmetis buvo lyg apšilimas, nes tikrai galvojau, kad Lietuvoje žaisti bus lengviau. Kiti du metai buvo tikrai nelengvi, nesugebėjome tapti čempionais, bet tokie metai mane labai suartino su klubu ir gaila, kad tenka išvažiuoti. Kaip bebūtų, jeigu tik yra galimybė, važiuoti reikia. Lietuviams patekti į Vokietiją nėra lengva, todėl sugrįžti čia yra puikus šansas. Į Kauną galbūt sugrįšiu ateityje“, – atsisveikindamas su klubu kalbėjo E.Girdvainis.

30-metis futbolininkas per visus šiuos metus su „Kauno Žalgirio“ marškinėliais sužaidė beveik 90 rungtynių, per kurias įmušė 12 įvarčių.

2023 m. sezonas E.Girdvainiui Kauno klube buvo geriausias – Lietuvos čempionate žalgirietis pelnė 10 įvarčių ir buvo rezultatyviausias komandos futbolininkas. Gynėjas taip pat buvo tvirtas startinės sudėties žaidėjas Lietuvos vyrų futbolo rinktinėje.

„Paskutiniame sezone mano savijauta buvo tokia, kad jaučiausi geriausiai per savo futbolininko karjerą, o tai leido primušti įvarčių, sėkmingai žaisti rinktinėje. Tai tikrai buvo vieni geriausių metų asmeniškai, bet būtų buvę daug smagiau, jei būtume tapę čempionais. Viskas įmanoma ateityje“, – Žalgiris.lt pasakojo gynėjas.

Prieš papildydamas „Kauno Žalgirio“ klubą, jis taip pat rungtyniavo įvairiuose užsienio klubuose: „Marbella“ (Ispanija), Glivicių „Piast“ (Lenkija), Tomsko „Tom“ (Rusija), Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis), „Kesla“ (Azerbaidžanas), RFS (Latvija) ir Krėfeldo „Uerdingen“ (Vokietija).

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB