E. Forsbergo realizuotas 11 metrų baudinys padovanojo švedams pirmąją pergalę © AP nuotr.

Penktadienį pirmąją pergalę Europos čempionato E grupėje iškovojo Švedija, kuri minimaliu rezultatu 1:0 palaužė slovakus.

Pirmajame kėlinyje abi komandos demonstravo atsargų futbolą ir didelio pavojų varžovų vartams nekėlė.

Švedai antrajame kėlinyje perėmė iniciatyvą ir pradėjo kelti pavojų slovakų vartams, tačiau pirmojo įvarčio teko laukti iki pat 77-osios minutė.

Būtent tuomet į slovakų vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį užtikrintai realizavo Emilis Forsbergas.

Slovakai mačo pabaigoje pabandė užgulti varžovų vartus, tačiau švedai antrą kartą iš eilės išlaikė savo vartus sausus bei žengė didžiulį žingsnį atkrintamųjų link.