E. Haalando dubliu pažymėtose rungtynėse „Man City“ įveikė „Leicester City“ ekipą © REUTERS nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „Manchester City“ namuose rezultatu 3:1 įveikė „Leicester City“ futbolininkus.

„Miestiečiai“ visus reikalus sutvarkė dar pirmame kėlinyje. Jau 5 minutę šeimininkus į priekį išvedė Johnas Stonesas, o 13 ir 25 minutėmis pasižymėjęs Erlingas Haalandas įsirašė į savo sąskaitą dublį.

„Lapinai“ sugebėjo sušvelninti atsilikimą, kuomet 75 minutę „City“ vartininką Edersoną nuginklavo Kelechi Iheanacho.

Įvartį praleidę „City“ futbolininkai šiek tiek sutriko ir leido savo oponentams sukurti dar keletą puikių progų, tačiau jų pastariesiems išnaudoti nepavyko.

Po šio susitikimo „Man City“ vis dar užtikrintai rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės pozicijoje, o juos nuo laipteliu aukščiau esančio „Arsenal“ skiria trys taškai.