E. Hazardas, atsinaujinus sezonui, bus pasiruošęs grįžti į aikštę © JumpStory nuotr.

Madrido "Real" klubas koronaviruso krizės akivaizdoje tikrai nesustiprės finansiškai, tačiau yra ir kita medalio pusė – sustabdžius sezoną, į rikiuotę po pertraukos turėtų grįžti traumas besigydę žaidėjai.

Belgijos rinktinės vairininkas Roberto Martinezas prasitarė, kad iki birželio nerungtyniauti turėjęs Edenas Hazardas sėkmingai atsigauna po atliktos operacijos.

"Viskas eina pagal planą", – sakė R. Martinezas. – Jis netrukus turėtų pradėti normaliai vaikščioti. Panašu, kad nebuvo jokių komplikacijų. Operacija buvo sėkminga, tačiau buvo baimė, kad kažkas gali nutikti per 4-5 savaites. Laimei, viso to nebuvo."

"Akivaizdu, kad Edenas galės užbaigti sezoną. Manau, kad jam nereikės praleisti nė vienerių rungtynių. Toks faktas jį labai džiugina.

Be to, mums visiems pasisekė, kad operacija buvo atlikta prieš koronaviruso krizę. Kitu atveju jis nebūtų galėjęs palikti Madrido, o tai būtų jį palikę be operacijos, kuri jam buvo būtina", – pridūrė R. Martinezas.

Madrido "Real" komandai po šios pertraukos turėtų padėti ir kitas svarbus žaidėjas – Marco Asensio, praėjusią vasarą nusitraukęs kryžminius kelio raiščius. Jis į aikštę būtų galėjęs grįžti jau balandį.

Straipsnio įvertinimas: 5 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos