E. Hazardo dublis nulėmė pergalę prieš "Man City", "Tottenham" pasiekė dramatišką pergalę Svonsyje (VIDEO)

Trečiadienį Anglijos "Premier" lygos pirmenybėse buvo sužaistos šešerios 31-ojo turo rungtynės.

Daugiausiai dėmesio sulaukė dvikova "Stamford Bridge" stadione, kur Londono "Chelsea" priėmė "Manchester City" futbolininkus. Po atkaklios kovos svarbią pergalę rezultatu 2-1 pasiekė Antonio Conte auklėtiniai.

Šeimininkams rungtynės prasidėjo itin sėkmingai - Edenas Hazardas sulaukęs kamuolio baudos aikštelėje vienu lietimu nuo Vincento Kompany galvos pasiuntė kamuolį į Willy Caballero ginamų vartų tinklą.

Vis dėlto "miestiečiai" po praleisto įvarčio nenuleido nosies ir pradėjo rodyti aktyvius veiksmus varžovų aikštės pusėje. 26-ąją minutę rezultatas tapo lygus - Davidas Silva po Thibauto Courtois klaidos atliko aštrų perdavimą baudos aikštelėje ir ten laiku atsidūręs Sergio Aguero išlygino rezultatą.

"Chelsea" atsako ilgai laukti neprireikė - 33-ąją minutę savo baudos aikštelėje Pedro pargriovė ir 11 metrų baudinį uždirbo Fernandinho. Prie 11 metrų žymos stojo E. Hazardas, kuriam nepavyko pirmuoju smūgiu nuginkluoti W. Caballero, tačiau kamuolys atšoko tiesiai prie belgų kojų ir šis antruoju bandymu vėl išvedė "Chelsea" į priekį.

Antrajame kėlinyje "Man City" turėjo žaidimo pranašumą ir sukūrė nemažai pavojingų progų, tačiau "Chelsea" sėkmingai susitvarkė su visais varžovų bandymais ir pasiekė svarbią pergalę.

"Chelsea" po pergalės išlaiko tą patį 7 taškų pranašumą prieš antroje vietoje esantį "Tottenham". "Man City" su 58 taškais lieka ketvirtoje pozicijoje, o pergalės iškovoti "miestiečiai" nesugeba jau ketvirtas rungtynes iš eilės.

Kitose rungtynėse kovą dėl titulo tęsiantis Londono "Tottenham" klubas pasiekė dramatišką pergalę Svonsyje. Mauricio Pochettino auklėtiniai pačioje rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę rezultatu 3-1.

11-ąją minutę "Swansea" įsiveržė į priekį ir šį pranašumą išsaugojo iki pat 88-os minutės, tačiau tada rezultatą išlygino Dele Alli. Užsivedęs "Spurs" sustoti neketino - 91-ąją minutę Heungas-Minas Sonas pasiekė antrąjį įvartį,o galutinį tašką dar po trijų minučių padėjo Christianas Eriksenas.

Dar kitose rungtynėse Londono "Arsenal" nutraukė nesėkmių seriją ir nugalėjo "West Ham", o "Liverpool" susitikimo pabaigoje išleido pergalę prieš "Bournemouth".

Likusios dvikovos baigėsi "Hull City" bei "Southampton" klubų pergalėmis.

"Chelsea" 2 - 1 "Man City"
10' [1 - 0] E. Hazard
26' [1 - 1] S. Aguero
35' [2 - 1] E. Hazard
35' E. Hazard ("Chelsea") nerealizavo 11 m. baudinio

"Liverpool" 2 - 2 "Bournemouth"
7' [0 - 1] B. Afobe
40' [1 - 1] P. Coutinho
59' [2 - 1] D. Origi
87' [2 - 2] J. King

"Swansea" 1 - 3 "Tottenham"
11' [1 - 0] W. Routledge
88' [1 - 1] D. Alli
90+1' [1 - 2] H-M. Son
90+4' [1 - 3] C. Eriksen

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10265389" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Arsenal" 3 - 0 "West Ham"
58' [1 - 0] M. Ozil
68' [2 - 0] T. Walcott
83' [3 - 0] O. Giroud

"Hull City" 4 - 2 "Middlesbrough"
5' [0 - 1] A. Negredo
14' [1 - 1] L. Markovič
27' [2 - 1] B. Niasse
33' [3 - 1] A. Hernandez
45' [3 - 2] M. De Roon
70' [4 - 2] H. Maguire

"Southampton" 3 - 1 "Crystal Palace"
31' [0 - 1] C. Benteke
45' [1 - 1] N. Redmond
84' [2 - 1] M. Yoshida
85' [3 - 1] J. Ward-Prowse