E. Jankauskas apie UEFA Tautų lygos burtus: gavome tris panašaus stiliaus komandas (VIDEO)

Ištraukus UEFA Tautų lygos burtus, po kurių Lietuvos rinktinė pateko į vieną grupę su Rumunija, Serbija bei Juodkalnija, savo mintimis apie būsimus varžovus ir naująjį turnyrą pasidalino Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Edgaras Jankauskas.

Lietuvos rinktinės strategas pastebėjo, jog visos trys mums tekusios rinktinės žaidžia panašiu Balkanų stiliumi.

„Burtai yra burtai ir šį kartą mums teko trys panašaus stiliaus komandos. Tai techniškos komandos propaguojančios kombinacinį žaidimą – Balkanų tipo futbolą. Nenoriu sakyti, kad tie burtais mums sėkmingi ar nesėkmingi, kadangi šioje grupėje mums lengvų priešininkų nėra. Galbūt būtų įdomiau, jei būtų viena kitokio braižo komanda, ar tai būtų Škotija ar Suomija, tačiau tokie buvo burtai ir mes ruošiamės bei jau galvojame apie būsimus priešininkus“, - kalbėjo E. Jankauskas.

Kalbėdamas apie UEFA idėją rengti Tautų lygos turnyrą, kuriame komandos ne tik varžysis dėl naujo trofėjaus, tačiau ir turės galimybę patekti į būsimą Europos čempionatą, E. Jankauskas pagyrė UEFA už šį sprendimą.

„Tai yra tikrai inovatyvus sprendimas ir tikrai sveikintinas. Aš manau, kad oficialios rungtynės visada yra geriau nei draugiškos. Šis turnyras užpildys draugiškų rungtynių spragas. Manau, kad net ir  minimali galimybė visoms rinktinėms tiesiogiai patekti į Europos čempionatą veiks teigiamai ir visos komandos turės dar daugiau stimulo žaisti gerai bei siekti pergalių“, - teigė rinktinės treneris.

E. Jankauskas taip pat atskleidė, jog būtent sėkmingas dalyvavimas UEFA Tautų lygoje bus pagrindinis Lietuvos rinktinės tikslas šiais metais.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos