E. Lamela palieka „Sevilla“ klubą © ZUMAPRESS.com nuotr.

Erikas Lamela kaip laisvasis agentas palieka „Sevilla“ klubą.

Per artimiausias kelias savaites argentinietis pasirinks naują komandą.

Krašto saugas andalūzų ekipoje rungtyniavo nuo 2021-ųjų metų ir sužaidė 92-ejas rungtynes, per kurias pelnė 16 įvarčių.

Prieš tai 32-ejų metų žaidėjas aštuonerius metus praleido Londono „Tottenham“ ekipoje.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...