E. ten Hagas: „Norime grįžti į Čempionų lygą“ © „Reuters“ nuotr.

„Manchester United“ antradienį pralaimėjimu Miuncheno „Bayern“ ekipai ne tik baigė sezoną UEFA Čempionų lygoje, bet sezono nepratęs net ir Europos lygoje.

„Raudonieji velniai“ į priekį praleido ne tik Vokietijos čempionus, bet ir „Copenhagen“ bei „Galatasaray“ ekipas.

Po pralaimėjimo „Bayern“ „United“ strategas Erikas ten Hagas džiaugėsi komandos žaidimu bei teigė, kad dabar jo tikslas yra sugrąžinti komandą į šį turnyrą.

„Šiandien komanda žaidė labai gerai. Atlikome puikų darbą gynyboje ir presingavome varžovus. Vis tik nesugebėjome pilnai pasinaudoti susikurtomis progomis ir jautėsi, kad žaidžiame prieš aukščiausio lygio ekipą.

Bet jei „Bayern“ nežaidžia gerų rungtynių, jų individualus neistriškumas gali sukurti magiškus momentus. Būtent tai ir nutiko.

Norime daugiau stabilumo. Aš kaip treneris privalau pagerinti komandą ir padėti jei progresuoti, tačiau atsakomybės turi nebijoti ir žaidėjai. Turime į priekį žengti visi kartu.

Žaidėjai aikštėje atidavė viską, puikiai tai matėte. Noriu pagirti savo žaidėjus už tai, kaip mes žaidėme prieš galingą „Bayern“ komandą.

Nesigailiu dėl nieko, kad įvyko Čempionų lygoje. Mūsų tikslas visada yra žengti į atkrintamąsias, tačiau dabar turime pasimokyti iš šios patirties.

Norime grįžti į Čempionų lygą, todėl padarysime viską, kad čia patektumę“, – bendraudamas su „TNT Sports“ kalbėjo E. ten Hagas.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB