E. ten Hagas: „Tai buvo tiesiog ne mūsų vakaras“ © „Reuters“ nuotr.

„Manchester United“ ketvirtadienį apmaudžiai išleido pergalę iš savo rankų pirmosiose UEFA Europos lygos ketvirtfinalio rungtynėse, kuomet namuose su „Sevilla“ sužaidė lygiosiomis 2:2.

„Raudonieji velniai“ iki 84-osios minutės pirmavo rezultatu 2:0, tačiau per likusį laiką „United“ gynėjai du kartus patys nukreipė kamuolį į savo vartus.

Maža to, „Man Utd“ rungtynes baigė mažumoje, kai dėl traumos aikštę turėjo palikti Lisandro Martinezas, o Erikas ten Hagas buvo išnaudojęs visus savo keitimus.

Po mačo olandas aiškino, kad neturėjo kito pasirinkimo ir turėjo atlikti keitimus.

„Privalėjau atlikti tuos keitimus, neturėjau kito pasirinkimo. Varane'ą dėl traumos teko pakeisti dar per pertrauką, o Anthony Martialis dar nėra pasiruošęs žaisti 90 minučių. Teisėjas mus įspėjo dėl Bruno Fernandeso ir Antony, kurie jau turėjo po geltoną kortelę, todėl teko iš žaidimo išimti ir juos.

Nepaisant keitimų, mes kontroliavome rungtynes, o prieš pat praleidžiant trečiąjį įvartį Facundo Pellistri sukūrė puikią progą, kurios neišnaudojo Malacia.

Per paskutines 10 minučių viskas klostėsi tiesiog ne mūsų naudai. Mums labai nepasisekė dėl Martinezo traumos, o abu įvarčiai į mūsų vartus krito po itin stiprių rikošetų. Tokiais atvejais tiesiog negali nieko padaryti. Tai buvo tiesiog ne mūsų vakaras“, – kalbėjo E. ten Hagas.