E. ten Hagas: „Tai yra tarsi apdovanojimas komandai už visus išbandymus“ © AFP nuotr.

„Manchester United“ antradienį buvo labai arti dar vieno pralaimėjimo Anglijos „Premier“ lygoje, tačiau sugebėjo panaikinti dviejų įvarčių deficitą prieš „Aston Villą“ ir šventė pergalę rezultatu 3:2.

Po pergalės „Man Utd“ strategas Erikas ten Hagas džiaugėsi savo auklėtiniu žaidimu bei parodytu charakteriu.

„Turime nenustoti tikėti. Manau, kad mūsų fanai nusipelnė tokios pergalės. Nepaisant visų nesėkmių, jie nenusisuka nuo mūsų.

Džiaugiuosi savo komandos žaidimu. Net sunku suvokti, kiek daug mums teko iškęsti pirmojoje sezono dalyje. Nepaisant visko, žaidėjai parodė charakterį ir pakreipė rungtynes kita linkme.

Tai yra tarsi apdovanojimas komandai už visus išbandymus, kurių įprasta komanda tikrai nebūtų atlaikiusi. Mūsų komanda parodė, kad galime tai išgyventi“, – kalbėjo E. ten Hagas.

Olandas taip pat atskleidė, ką komandai sakė per rungtynių pertrauką.

„Tikrai nelinkėjau linksmų Kalėdų. Sakiau, kad turime toliau tikėti. Aikštėje norėjau matyti vieningą komandą iki pat finalinio teisėjo švilpuko.

Per pertrauką taip pat akcentavau, kad mes turėjome puikių progų pirmajame kėlinyje.

Iškart po pertraukos pelnėme įvartį, tačiau vėl teko nusivilti po VAR peržiūros. Tai buvo dar vienas smūgis komandai, tačiau mes nepalūžome“, – pridėjo E. ten Hagas.