E. Valverde: Coutinho ir Dembele progresuoja

Ernesto Valverde po triuškinančios pergalės Ispanijos pirmenybėse teigė, kad mato Philippe Coutinho ir Ousmane Dembele progresą.

Vakar "La Liga" pirmenybėse "Barcelona" praleido ankstyvą įvartį prieš "Girona", tačiau po to buvo negailestingi - varžovus sutriuškino rezultatu 6-1.

Startinėje sudėtyje žaidė tiek O. Dembele, tiek P. Coutinho. Pastarasis pasiekė fantastišką įvartį, o krašto puolėjas iš Prancūzijos į sąskaitą įsirašė rezultatyvų perdavimą.

"Žaidėjai, pelnantys tokius įvarčius kaip Coutinho, įgauna vis daugiau pasitikėjimo, o jei visada to ir ieško", - po rungtynių sakė strategas.

"Jie yra žaidėjai, kurie mums turi padėti aikštėje, o tai jie šiuo metu ir daro. Žinoma, Dembele ir Coutinho yra visiškai skirtingi futbolininkai.

Dembele yra žaidėjas, kuris "Barcai" suteikia pranašumo žaidžiant iš gilumos. Jis turėjo sunkią traumą, todėl jam teko praleisti daug rungtynių, kas nulėmė ir jo užsitęsusią adaptaciją. Būtent dėl šios priežasties jis vis dar ieško savęs šioje komandoje.

Coutinho yra puikus pačiame žaidimo centre - tai yra jo stiprybė. Abu futbolininkai šiandien padėjo didelį žingsnį į priekį", - pridūrė E. Valverde.

Straipsnio įvertinimas: 10 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos