E. Zubas: „Tarpais tikrai žaidėme gerai“ © lff.lt nuotr.

Lietuvos rinktinė pirmadienio vakarą kontrolinėje dvikovoje 0:0 išsiskyrė su Graikijos komanda, o vienas pagrindinių lietuvių herojų buvo Emilijus Zubas.

Vartininkas rungtyniavo įspūdingai, puikiai vadovavo komandai ir ne sykį ją gelbėjo nuo potencialių įvarčių.

Po dvikovos reziumuodamas įvykius aikštėje jis teigė, jog tokiu rezultatu galima pasidžiaugti ir pasiimti gerų pamokų ateičiai.

„Rungtynės buvo kovingos, jie susikūrė daugiau momentų, bet vaikinai parodė charakterį, tikrai kovojo iki galo, parodė ištvermę. Tai buvo nelengvos rungtynės, daug bėgiojome, daug gynėmės, bet kai kuriais tarpais tikrai žaidėme gerai, palaikėme kamuolį.

Manau, kad rezultatas mums tikrai teigiamas, tobulėsime ir žiūrėsime į priekį, kad būtų geriau ir geriau“, – sakė vartininkas.

Vertindamas savo asmeninį pasirodymą jis taip pat teigė, jog vilkint rinktinės aprangą motyvacija visada yra didesnė.

„Gerai jaučiuosi, visose rungtynėse jaučiausi užtikrintas, kai žaidi už Lietuvą – viduje emocijos yra visai kitokios nei žaidžiant už klubą, nes žaidį už savo tėvynę. Iš to ateina pasitikėjimas ir jaučiuosi visada labai gerai“, – dėstė pašnekovas.

Antrame kėlinyje vidurio gynėjais, tiesiai prieš jį, žaidė du jauni futbolininkai – Kipras Kažukolovas ir Vilius Armalas. Jų tandemą vartų sargas įvertino teigiamai.

„Tikrai jie sužaidė geras rungtynes, iš jų jaučiau pasitikėjimą, ir aš jais pasitikėjau, ir jie manimi, tikrai galėjome žaisti ir žemais kamuoliais ir manau, kad jiems tai tik pradžia“, – jauniesiems kolegoms gerų žodžių negailėjo vartų sargas.

Reziumuodamas du kovo mėnesio mačus E. Zubas tikino, jog tai buvo geras šansas įsivertinti savo lygį pajėgių oponentų kontekste.

„Su Serbija gal tikrai žaidėme geriau nei šiandien, bet šiandien yra teigiamas rezultatas, kad ir draugiškose rungtynėse. Galima pasisemti patirties, sužaidėme su tikrai stipriais varžovais, aukščiausio lygio žaidėjais ir iš tos pusės tokios rungtynės tikrai duos patirties“, – mintimis dalinosi vartininkas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos