EČ atranka: C.Ronaldo ir R.Lewandowskis baudė varžovus, vokiečiai - Gibraltarą (VIDEO)

Šeštadienį EURO 2016 atrankoje sužaistos aštuonerios 6-ojo turo rungtynės.

19 valandą Portugalijos rinktinė jėgas išbandė su Armėnijos futbolininkais. Savo kapitono vedami portugalai rezultatu 2-3 nugalėjo šeimininkus.

14-ąją minutę armėnai įsiveržė į priekį, tačiau 29-ąją minutę Cristiano Ronaldo nuo 11 metrų žymos išlygino rezultatą. Antrajame kėlinyje (55 ir 58 minutėmis) portugalas pelnė dar du puikius įvarčius ir užtikrino pergalę, nors 72-ąją minutę šeimininkai buvo sugrąžinę intrigą.

Kitose 19 valandą įvykusiose rungtynėse vengrai pranoko suomius, lenkai - gruzinus, o Airijos ir Škotijos susitikimas baigėsi taikiai.

Vėlyvieji mačai taip pat buvo rezultatyvūs. Pasaulio čempionai vokiečiai rezultatu 0-7 pažemino Gibraltarą, o jų gretose išsiskyrė Andre Schurrle, pelnęs du įvarčius.

Kiek netikėtą sensaciją pateikė Farerų salos, rezultatu 2-1 nukovusios Graikiją. Danija rezultatu 2-0 pamokė serbus, o Šiaurės Airijos ir Rumunijos akistata baigėsi be įvarčių.