Egiptas ir Nigerija - dar du ketvirtfinalio dalyviai © Eurofootball.lt
Po trečiadienį sužaistų paskutinių C grupės mačų galutinai paaiškėjo dar du ketvirtfinalio dalyviai. Jais tapo pirmąją vietą grupėje užėmęs Egiptas bei antroje vietoje likusi Nigerija.

Visas tris pergales grupėje iškovojo čempionų titulą ginantis Egiptas, kuris paskutiniame mače 2-0 nugalėjo Beniną. Pirmasis įvartis buvo pelnytas jau 7 -ąją minutę, kai Ahmedas El Mohamady bandymas perduoti kamuolį į baudos aikštelę, virto gana kuriozišku įvarčiu.

Netrukus Egiptas pasižymėjo ir dar sykį. Įvarčio autorius - Emadas Meteb. Kiek vėliau pasižymėti šansų dar turėjo abi rinktinės, tačiau finalinis mačo rezultatas liko nepakitęs - 2-0 Egipto naudai.

Tuo tarpu Nigerijos rinktinė iškovojo antrąją pergalę grupėje, šįsyk rezultatu 3-0 įveikusi Mozambiką. Pirmasis įvartis krito besibaigiant pirmajam mačo kėliniui, kai smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pasižymėjo Peteris Odemwingie.

Tas pats P. Odemwingie pelnė ir antrąjį komandos įvartį 47 -ąją minutę, kuomet tikslų perdavimą atliko Yakubu. Galutinai Nigerijos pergalę smūgiu iš arti užtvirtino puolėjas Obafemi Martinsas.

Egiptas, iškvovojęs visas tris pergales, grupėje surinko 9 taškus, Nigerijos sąskaitoje - 6 taškai, o Benino ir Mozambiko - po vieną.

Egiptas 2 - 0 Beninas
7' [1 - 0] Ahmed El Mohamady
23' [2 - 0] Emad Meteb

Nigerija 3 - 0 Mozambikas
45' [1 - 0] Peter Odemwingie
47' [2 - 0] Peter Odemwingie
86' [3 - 0] Obafemi Martins