"Eibar" namuose įrodė pranašumą prieš "Real Betis"

Penktadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos pirmosios 13-ojo turo rungtynės.

Puikią sportinę formą šį sezoną demonstruojanti "Eibar" vienuolikė namuose susigrūmė su Sevilijos "Real Betis". Šeimininkai rezultatu 3-1 nukovė savo varžovus.

17-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas "Real Betis" žaidėjas. "Eibar" kiekybiniu pranašumo pasinaudojo nieko nelaukiant - 19-ąją minutę pasižymėjo Pedro Leonas, o po keturių minučių antrąjį įvartį pridėjo Sergio Enrichas.

84-ąją minutę "Real Betis" sušvelnino atsilikimą, tačiau pasiekti išlyginamojo įvarčio svečiai nepajėgė, o pačioje rungtynių pabaigoje galutinį tašką padėjo Kike.

Pergalę iškovojusi "Eibar" ekipa su 21 tašku Ispanijos pirmenybėse pakilo į septintąją poziciją. Tuo tarpu "Real Betis" lieka 13-oje vietoje.

"Eibar" 3 - 1 "Real Betis"
19' [1 - 0] P. Leon
23' [2 - 0] S. Enrich
84' [2 - 1] R. Castro
90+3' [3 - 1] Kike
17' C. Piccini ("Real Betis") pašalintas iš aikštės