"Eibar" palaužė "Villarreal", "Las Palmas" panaikino trijų įvarčių deficitą ir išplėšė lygiąsias (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 10-ojo turo rungtynės.

Pirmoje dvikovoje susigrūmė "Eibar" ir "Villarreal" vienuolikės. Ilgą rungtynių laiką pranašumą savo pusėje turėję "submarinai" susitikimo pabaigoje išleido pergalę iš savo rankų.

41-ąją minutę svečius į priekį nuo 11 metrų žymos išvedė Bruno, tačiau "Eibar" rungtynių pabaigoje parodė charakterį - 80-ąją minutę išlygino rezultatą, o jau po septynių minučių pergalę atnešė tikslus Pedro Leono smūgis.

Pralaimėjimą patyręs "Villarreal" prarado trečiąją poziciją ir nukrito į penktąją. Tuo tarpu "Eibar" su 15 taškų pkailo į aštuntąją poziciją.

Kitose rungtynėse Bilbao "Athletic" savo žiūrovų akivaizdoje neįveikė Pamplonos "Osasuna". Lygos autsaideriai pirmieji įsiveržė į priekį, tačiau 28-ąją minutę Raulis Garcia išlygino rezultatą.

Dar kitoje dvikovoje Sevilijos "Real Betis" turėjo pripažinti Barselonos "Espanyol" pranašumą. 62-ąją minutę tikslus Diego Reyeso smūgis atvedė katalonus į pergalę.

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Las Palmas" namuose priėmė Vigo "Celta" futbolininkus. Šiltojoje Gran Kanarijoje netrūko įvarčių - komandos išsiskyrė lygiosiomis rezultatu 3-3.

"Celta" pirmajame kėlinyje susikrovė triejų įvarčių pranašumą, tačiau "Las Palmas" antrajame kėlinyje sugebėjo atsakyti tuo pačiu. Vigo ekipos gretose išsiskyrė Iago Aspasas, pasižymėjęs dubliu.

"Eibar" 2 - 1 "Villarreal"
41' [0 - 1] Bruno (11 m. baudinys)
80' [1 - 1] I. Ramis
87' [2 - 1] P. Leon

"Athletic" 1 - 1 "Osasuna"
23' [0 - 1] O. Riera
28' [1 - 1] R. Garcia

"Real Betis" 0 - 1 "Espanyol"
62' [0 - 1] D. Reyes

"Las Palmas" 3 - 3 "Celta"
6' [0 - 1] D. Wass
14' [0 - 2] I. Aspas
21' [0 - 3] I. Aspas
52' [1 - 3] P. Bigas
66' [2 - 3] J. Viera (11 m. baudinys)
68' [3 - 3] K. Boateng
65' S. Gomez ("Celta") pašalintas iš aikštės