„Eintracht“ lipa iš duobės: įvarčių fiestoje patiesė „Bayer“ ekipą © imago images/Kessler-Sportfotografie

Frankfurto „Eintracht“ ekipa beveik įpusėjus Bundeslygos sezonui pradeda lipti iš duobės, kuri pasitaikė sezono pirmoje dalyje Vokietijos pirmenybėse.

Šiandien Frankfurto futbolininkai 5:2 namuose įveikė Lėverkuzeno „Bayer“ ekipą.

„Eintracht“ šiandien turėjo į rungtynes sugrįžti, kadangi „Bayer“ po 22-ųjų minučių pirmavo 2:0, dėka Patricko Schicko įvarčių. Tačiau Oliverio Glasnerio auklėtiniai atsakymą rado greitai – 23 minutę rezultatą sušvelnino, o 30-ąją minutę lygybę rungtynėse atstatė Jesperas Lindstromas.

Antrajame kėlinyje „Eintracht“ pergalę nulėmė Evano N'Dicka, Kristijano Jakičiaus ir Djibrilio Saw įvarčiai. Pastarasis, beje, pasižymėjo puikiu smūgiu iš tolimos distancijos.

Po šios pergalės Frankfurto ekipa turnyrinėje lentelėje jau jaučiasi šiek tiek patogiau – šoktelėjo iki 9-osios vietos, o iki 4-osios vietos skiria 5 taškai.

Fiurto „Greuther“ 1:0 Berlyno „Union“

„Wolfsburg“ 0:2 „Stuttgart“