„Eintracht“ prieš ČL Bundeslygoje iškovojo pergalę © IMAGO/osnapix nuotr.

Frankfurto „Eintracht“ rungtynes su „Napoli“ pasitiks pakiliomis nuotaikomis.

Oliverio Glasnerio kariauna namuose 2:0 įveikė Brėmeno „Werder“ futbolininkus.

7-ąją minutę į savus vartus įsimušęs Marco Friedlas leido „Eintracht“ ekipai įsiveržti į priekį. Pirmajame kėlinyje daugiau įvarčių nebuvo.

Tuo metu antrojo kėlinio pradžioje rezultatą padvigubino šio sezono Frankfurto ekipos lyderis Randalas Kolo Muani.

„Eintracht“ įtvirtino savo pozicijas pirmajame Bundeslygos šešete.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...