"Ekranas" baigė savo žygį Čempionų lygos atrankoje (VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį vakare paaiškėjo Panevėžio "Ekrano" futbolininkų likimas UEFA Čempionų lygos turnyre.

Lietuvos atstovai elitinio Europos turnyro atrankoje Islandijoje susitiko su vietos "FH Hafnarfjördur" ekipa.

Pirmosios rungtynės pasibaigė nesėkmingai - panevėžiečiai namuose pralaimėjo rezultatu 0 - 1.

Rungtynių pradžioje svečiai iš Lietuvos atrodė geriau ir bendrą serijos rezultatą išlygino 26-ąją minutę, kuomet Arsenijus Buinickij realizavo 11 metrų baudinį.

Ilgai šio rezultato lietuviai neišlaikė ir 38-ąją minutę po sumaišties baudos aikštelėje rezultatas tapo 1 - 1 (2 - 1). Įvarčio autorius - Bjornas Sverissonas.

Padėtį "Ekrano" futbolininkai sukomplikavo antroje rungtynių dalyje, kai 52-ąją minutę iš aikštės už paskutinės vilties pražangą buvo išvytas gynėjas Oscaras Reyesas.

Po tokio smūgio panevėžiečiai nesugebėjo atsigauti ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Islandai paskutinėmis rungtynių akimirkomis dar spėjo pelnyti įvartį - per pridėtinį rungtynių laiką pasižymėjo Atli Bjornssonas.

"FH Hafnarfjördur" 2 - 1 "Ekranas"
(Bendras rezultatas: 3 - 1)
26' [0 - 1] A.Buinickij
38' [1 - 1] B.Sverisson
90'+2 [2 - 1] A.Bjornsson
52' O.Reyes ("Ekranas") išvarytas iš aikštės